top of page

Dažnai užduodami klausimai

 • 1. Kur MYCABIN gali pristatyti namus?
  MYCABIN gali pristatyti namus visoje Latvijoje, kur leidžiama statyti ir kur galima privažiuoti.
 • 2. Kas įtraukta į kainą?
  Išsamesnę su kainomis susijusią informaciją gali rasti kiekvieno namo modelio produktų lapuose. Galime pasiūlyti skirtingų kiekvieno modelio sprendimų: nuo bazinės komplektacijos iki visiškai įrengtų namų su virtuve, vonios kambariu, šildymo sistema, terasa ir kitomis papildomomis funkcijomis. Į kainą įtrauktas pamatų statymas, namo pastatymas ir būtini dokumentai vietos statybos valdybos leidimams gauti, įskaitant MYCABIN architektų parengtą teritorijos schemą ir Jūsų pasirinktos vietos vizualizaciją.
 • 3. Ar pristatymas įskaičiuotas į kainą? Kaip organizuojamas pristatymo procesas?
  Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuojamos. Jos kiekvienam projektui apskaičiuojamos individualiai, atsižvelgiant į pristatymo sudėtingumą ir vietą. Pristatydami bendradarbiaujame su ilgalaikiais logistikos partneriais. Jei pageidaujate, pristatymą galite organizuoti patys.
 • 4. Kiek kainuoja pristatymas?
  Pristatymo išlaidos kiekvienam projektui apskaičiuojamos individualiai, atsižvelgiant į pristatymo sudėtingumą ir vietą.
 • 5. Kokie numatyti MYCABIN namų statybos ir pristatymo terminai?
  Mūsų namų statyba ir pristatymas paprastai užtrunka apie 2–4 mėnesius, priklausomai nuo Jūsų projekto reikalavimų. Išsamesnę informaciją dėl laiko grafiko ir susijusių proceso žingsnių galite rasti mūsų tinklalapio skiltyje „Kaip įsigyti“.
 • 6. Ar namai pritaikyti gyventi ištisus metus?
  Taip, mūsų namai suprojektuoti taip, kad juose būtų galima patogiai gyventi ištisus metus. Namų sienos, grindys ir stogas yra izoliuoti 150 mm storio vandeniui nelaidžiu sluoksniu, užtikrinančiu, kad šilumos būtų prarandama kuo mažiau. Siūlome ir įvairių šildymo galimybių – ketaus malkines krosnis, šildomas grindis ir elektrinius radiatorius, kad jaukumas ir šiluma būtų užtikrinti ištisus metus.
 • 7. Kokios šių namų šildymo galimybės?
  Siūlome įvairių šildymo galimybių – ketaus malkines krosnis, šildomas grindis ir elektrinius radiatorius, kurie gali būti valdomi belaidžiu ryšiu (Wi-Fi). Naudodamiesi šiuo ryšiu galite patogiai per nuotolį įjungti ar išjunti radiatorius, net jei nesate namuose.
 • 8. Ar pastatyti namai paruošti visoms komunikacijoms prijungti?
  Taip, pastatai pristatomi su įrengtais būtinų inžinerinių tinklų: kanalizacijos, vandentiekio ir elektros, išvadais.
 • 9. Ar galima užsisakyti individualizuotų sprendimų, kad namas būtų pritaikytas mano asmeniniams pageidavimams ir poreikiams?
  Mūsų namai yra standartizuoti, tačiau, jei užsakymas didesnis (3 ir daugiau namų), mes galime apsvarstyti pritaikymo galimybes.
 • 10. Kokios garantijos ir priežiūros po pardavimo sąlygos?
  Namams suteikiame 2 metų garantiją ir per šį laikotarpį užtikriname pagalbą sprendžiant visas problemas.
 • 11. Ar namus galima apžiūrėti?
  Taip, MYCABIN namus galima apžiūrėti mūsų gamykloje Jelgavoje. Per atvirų durų dienas laukiame bet kuriuo metu be išankstinio susitarimo. Jei norite apžiūrėti namus kitu laiku, susisiekite su mumis e. p. erika@mycabin.lv ir susitarsime dėl apžiūros laiko.
 • 12. Kokios rūšies pamatų reikia MYCABIN namams?
  MYCABIN namai statomi ant sraigtinių polių pamatų, užtikrinančių stiprią ir stabilią konstrukcijų atraminę sistemą.
 • 13. O kaip dėl planavimo ir leidimų?
  MYCABIN architektas parengia visus statybos valdybai būtinus pateikti dokumentus (eskizus ir vizualizacijas).
 • 14. Kur gaminami MYCABIN namai?
  MYCABIN namai Europos rinkai gaminami mūsų gamykloje Jelgavos, Latvijoje, maždaug 40 minučių kelio nuo Rygos. Mūsų gamykloje galima ir apsilankyti (reikia registruotis iš anksto).
 • 15. Ar pastatytą namą galima perkelti?
  Taip, mūsų namus galima perkelti ir po pastatymo.
bottom of page