top of page

Acerca de

Apie mus

Savo veiklą MyCabin pradėjo 2020 metais, tuomet ji siūlė įvairių matmenų mažus medinio karkaso medinius namelius, kuriuos galima sujungti į komplektą. „MyCabin“ būdingas sumanus ir funkcionalus skandinaviškas dizainas, kurį palankiai įvertino architektūros ir dizaino žurnalas „Dwell“, internetinis žurnalas „designboom“ ir kitos žiniasklaidos priemonės.

 

Mūsų filosofija – klientams pasiūlyti paruoštus ir apgalvotus sprendimus, kuriuose dera funkcionalumas ir dizainas. Mūsų tikslas – siūlyti kuo patogiau ir paprasčiau nusiperkamus atostogų namus už suprantamą ir aiškią kainą, taip pat patogų užsakymo procesą, standartizuotas komplektacijos galimybes ir iki menkiausios detalės įrengtus namų modelius. 

mycabin-komanda.jpg
mycabin-piegade.jpg

Pramoniniu būdu pagaminti namai

MyCabin moduliniai namai gaminami pramoniniu būdu, jau baigti pristatomi ir pastatomi. Šis sprendimas ypač tinka, jei norimoje statyti vietoje statybos darbus organizuoti itin sudėtinga. Kadangi namai gaminami pramoniniu būdu, mūsų klientams juos įsigyti daug paprasčiau, nes nereikia organizuoti statybos darbų. 

Siūlomi moduliniai namai yra jau paruošti pastatyti žemės sklype ir juose gyventi. 

 

Visus namus galima ir apžiūrėti. Susisiek su mumis ir susitarsime dėl susitikimo!

MyCabin gamykla

MyCabin namai statomi dviejose gamyklose: viena veikia Jelgavoje, Latvijoje (aptarnauja visą Europos rinką), kita – Čikagoje, JAV (MyCabin atostogų nameliai gaminami Šiaurės Amerikos rinkai).​

Gaminant namus pramoniniu būdu galima užtikrinti aukštą kokybės kontrolę ir procesų efektyvumą. Pastatas pagaminamas per vidutiniškai 2–3 mėnesius. Perkant gamykloje jau pagamintus namų modelius, procesas būtų dar greitesnis Abiejose gamyklose užtikrinamos statybos
sąlygos, gerinančios procesų efektyvumą, pastato kokybę ir naudojimo laiką.

Kad būtų galima maksimaliai greitai užtikrinti užsakymo vykdymą, gamyklos ploto pakanka pagaminti iki 10 namų per mėnesį.

Sazinies ar mum

MyCabin komanda

Ģirts Draugs

Steigėjas ir vykdomasis direktorius

mycabin-komanda-8.png

Reinis Žbanovs

Projektų vadovas

mycabin-komanda-5.png

Mārtiņš Dziedātājs

Komercijos direktorius

mycabin-komanda-1.png

Zanda Zālīte

Rinkodaros ir bendradarbiavimo vadovė

mycabin-komanda-4.png

Sampsa Auvinen

Tarybos pirmininkas

mycabin-komanda-7.png

Roberts Andersons

Finansų specialistas

mycabin-komanda-6.png

Ričards Kraupša

Finansų direktorius

mycabin-komanda-2.png

Mārtiņš Ošs

Gamybos vadovas

Ačiū, paraiška išsiųsta!

Parašyk mums

bottom of page